Ne yapıyoruz

Telefonda İngilizce / Online İngilizcem ekibi olarak ana dili ingilizce olan öğretmenler eşliğinde öğrencilerle birebir ilgilenerek verilen eğitimdir.

Eğitimlerimiz, tamamen öğrencilerimizin gün içinde müsait olduğu saatlerde yapıldığından klasik eğitimlerde olduğu gibi bir kurs merkezine gidip yolda zaman kaybetme durumları tamamen ortadan kalkmaktadır. Yani öğrenciler istedikleri saatleri belirleyip bu saatlere göre istedikleri bir ortamda derslerini almakta, bu şekilde gün içindeki aktivitelerini de ksıtlamamaktadırlar.

Derslerimiz , Ana Dili İngilizce olan öğretmenlerinden oluşan deneyimli öğretmen kadrosuyla, , hayatın her alanında rahat ve akıcı bir şekilde İngilizce konuşabilmenizi hedefleyecek bir şekilde verilmektedir.

Avrupa Dilleri Öğretimi Ortak Çerçeve Programı (CEFR) kriterlerini baz alarak hazırladığımız içeriğimizle, klasik sistemlerde yer alan diyalogdan uzak, güncelden kopuk konuların tam tersine, herkesin aktif şekilde katıldığı, güncel konuların konuşulduğu , soru cevaplı işlendiği, her derste sürekli pratik yaparak İngilizceyi akıcı bir şekilde konuşmanızı ve anlamanızı sağlıyoruz.

Bu programın size yararları :

» Günde en az 10-15 dk ayırarak zamandan tasarruf edersiniz.

» Birçok programa göre daha fazla ekonomiktir.

» Yabancı dil konuşma becerilerinizi geliştirirsiniz.

» Sizi sürekli zinde tutar, kelimeleri canlı ortamda anlayarak ezberlemenizi sağlar.

» Anadili İngilizce olan eğitmenlerimizle sohbet etme fırsatı kazanarak sosyal ve kültürel ayrıcalık kazanırsınız.