Ders Müfredatı

1– Harward Metod ile İngilizce: İngilizce eğitiminizi Amerikan Kültür Derneğinde de kullanılan Harward Yaınları üzerinden vermekteyiz. Ders materyallerimiz tamamen güvenli dijital pdf dokümanlarından oluşmaktadır. Bu metod ile ders almak için günde en az 15-20 dakikalık bir süre ayırmanız tavsiye edilmektedir.

2– Serbest Konulu Pratik İngilizce: Herhangi bir metod olmaksızın kişiye özel uygun bir konuda konuşma yapılmaktadır. Varolan İngilizceyi canlı tutabilmek için bu tür pratik çalışmalar oldukça önemlidir. Yukarıdaki yazımızda da bahsettiğimiz gibi İngilizce konuşma ortamı bulamayan katılımcılarımızın yoğun ilgi gösterdiği bu opsiyon hem zaman kazanma hem de yerinde pratik şansını bir arada sunar.

a. Mesleki İngilizce : Bu seçenek mesleğinizle ilgili İngilizce terim ve terminolojiyi kapsayan bir atmosfer sizler için çok önemli. Öğretmenlerimiz sizlerle mesleğinizle ilgili konuları sizler için saptayacak ve sizinle bu çerçevede sohbet edecektir.

b. Günlük Konuşma İngilizcesi : Mesleki İngilizce dışında günlük yaşamımızda devamlı karşılaştığımız ancak kendimizi ifade etmede güçlük çektiğimiz durumlar için olan İngilizce eğitimidir. Örneğin yurtdışından bir telefona yanıt verme ya da işyerinizi ziyaret eden yabancı ziyaretçilerle gerçekleştireceğiniz pratik konuşma üzerine yapacağımız bir eğitimi kapsar.

Amacınız ne olursa olsun, deneyimli Türk ve Yabancı öğretmenlerimizle yapacağınız canlı dersler sayesinde kendinize güveniniz artacak ve performansınız olumlu etkilenecektir. Hemen bugün başvuru formumuzu doldurun, sizleri telefonla arayıp ücretsiz seviye belirlemesi yapalım. Seviyenize uygun paketlerimizden birini seçerek renkli İngilizce yaşamına hemen giriş yapın, rakiplerinizin daima bir adım önünde olun.